Posty z kategori 'Wiadomości'

Firma nieczynna. Kiedy?

21/02/2018
Wiadomości
0

Drodzy państwo. Chcielibyśmy was poinformować, że nasza firma może być zamknięta w trakcie długich weekendów lub upalnych dni poprzedzających weekend. Dlatego zachęcamy przed wybraniem sie do nas, o kontakt. Natomiast firma napewno będzie zamknięta 10 sierpnia 2018 roku. W sprawie pilnych spraw w ten dzień, prosimy o kontakt telefoniczny. Dziękujemy za wyrozumiałość oraz przepraszamy za utrudnienia.

Śmierć założyciela firmy

14/02/2017
Wiadomości
0

W październiku 2016 roku umarł w wieku 85 lat, założyciel zakładu zegarmistrzowskiego przy ul. Złotej 62, Piotr Głowacki.

Nowy 'Layout' naszej strony

13/02/2017
Wiadomości
0

Witamy wszystkich.
Czy wchodząc na naszą stronę, zauważyliście nową szatę graficzną?
Staraliśmy się stworzyć, jasną, przejrzystą, elegancką i łatwą w nawigacji grafikę i funkcjonalność. Dodatkowo, aby nasza współpraca z wami była jeszcze sprawniejsza, uruchomiliśmy funkcję "Zlecenie on-line". Wypełniacie formularz, który pomoże nam w miedzy czasie, jak przygotujecie i przyślecie do nas zegarek, ocenić pracę do wykonania. Już w najbliższym czasie chcemy również, uruchomić płatności on-line, gdzie będziecie mogli w sposób bardzo szybki przesłać pieniądze na usługę w naszym zakładzie.Dużo się pozmieniało. Wszystko dlatego, byście czuli się jeszcze bardziej profesjonalnie obsłużeni. 


Zachęcamy was do skorzystania z naszych usług...


Ekipa 'Renowacje zegarków by Głowaccy'