Wszystkie posty

Firma nieczynna. Kiedy?

21/02/2018
Wiadomości
1

Drodzy państwo. W tym miejscu, zawsze będą pokazywać się informacje, dotyczące, czasu zamknięcia naszej firmy. Zachęcamy, do zaglądania w to miejsce, przed wyruszeniem do naszej firmy. Z góry dziękujemy


Załoga "Renowacje zegarków"

Reklamy ze starych książek

04/03/2017
Ciekawostki
0

W starych książkach, katalogach zegarmistrzowskich można znaleźć ciekawe informacje o zegarkach (kaliber mechanizmu, ilość kamieni itd.), ale w tych samych publikacjach można znaleźć stare, nieraz zabawne ilustracje reklamujące daną markę zegarka. Chcielibyśmy wam przedstawić niektóre znaleziska z naszych 'skarbów' zegarmistrzowskich.  


   


   


   


 


 


 
Jak się wam podobają? Czy przykuły by waszą uwagę dzisiaj?
Podzielcie się swoją opinią w komentarzach.

Śmierć założyciela firmy

14/02/2017
Wiadomości
1

W październiku 2016 roku umarł w wieku 85 lat, założyciel zakładu zegarmistrzowskiego przy ul. Złotej 62, Piotr Głowacki.

Nowy 'Layout' naszej strony

13/02/2017
Wiadomości
0

Witamy wszystkich.
Czy wchodząc na naszą stronę, zauważyliście nową szatę graficzną?
Staraliśmy się stworzyć, jasną, przejrzystą, elegancką i łatwą w nawigacji grafikę i funkcjonalność. Dodatkowo, aby nasza współpraca z wami była jeszcze sprawniejsza, uruchomiliśmy funkcję "Zlecenie on-line". Wypełniacie formularz, który pomoże nam w miedzy czasie, jak przygotujecie i przyślecie do nas zegarek, ocenić pracę do wykonania. Już w najbliższym czasie chcemy również, uruchomić płatności on-line, gdzie będziecie mogli w sposób bardzo szybki przesłać pieniądze na usługę w naszym zakładzie.Dużo się pozmieniało. Wszystko dlatego, byście czuli się jeszcze bardziej profesjonalnie obsłużeni. 


Zachęcamy was do skorzystania z naszych usług...


Ekipa 'Renowacje zegarków by Głowaccy'